• 165575
32% попуст
Заштеди со Клуб цена

Конвектор FUEGO PN-2500

Моќност:2500 W
Термостат
IP24 заштита
Димензии: 94 x 12 x 50 cm

Клуб Цена
2590 ден. 3799 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство