• gfghhh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Компресор монофазен ФИАК AB 100/268

Моќност на моторот: 1500 W / 2 Hp

Запремнина: 100 l

Проток на воздух: 250 l/min

Притисок: 10 bar

Ниво на бучавост: 72 dB

Teжина: 62 Kg

Производител: Fiac

Земја на потекло: Италија

Направени по највисоките светски стандарди, произведени од најквалитетни материјали, со самостојно подмачкување, автоматски затегачи, два мерачи со регулатор на притисок и уште многу други напредни решенија, компресорите од брендот FIAC ќе обезбедат непречено, ефикасно и долготрајно користење за било која намена.

Клуб Цена
35428 ден. 39365 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 187110 Категории: ,