• 183089

Комбиниран ладилник Vivax CF-180 X

Комбиниран ладилник
Енергетска класа: A+
Псотавување на производот: Самостоечки
Начин на ладење: Статичен
Димензии (ВxШxД): 152.5 x 50.1 × 54 cm

17999 ден.

Нема на залиха

SKU: 183089 Категорија: