• 183122
26% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фрижидер Favoirt CF-374

Димензии: 180x60x62 cm
Бруто/нето волумен:341/324 L
Енергетска класа:A+
Ниво на бучавост:41db

Клуб Цена
18489 ден. 24999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183122 Категории: ,