• 191086
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фриж. gorenje RB615FEW5

Енергетска класа: A+
Вкупен нето капацитет: 248l
Начин на поставување: Самостоен
Димензија: 595x1450cm

Клуб Цена
19990 ден. 19990 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 191086 Категории: ,