• dfggdfg
18% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комб.фрижидер SAMSUNG RB34T671FSA/EK

Комбиниран фрижидер со долна комора
Graphite INOX
ЛЦД Дисплеј
Дигитал ИНВЕРТЕР мотор со 10 години гаранција
TOTAL NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот
POWER COOL /POWER FREEZE опција за брзо ладење и брзо замрзнување
SpaceMax тенка изолација за извонредно голем простор во внатрешноста
ЛЕД Осветлување
Реверзибилна врата
Фиока за овошје и зеленчук
Аларм за отворена врата
18 часа автономен режим на работа
Бучност: 35 dB
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на ел. енергија 300 kWh/годишно
Капацитет на ладење 12 кг/24 часа
Нето запремнина: 340L (228L+ 112L)
R600 Гас
Димензии (ВxШxД): 1853x595x658 mm

Клуб Цена
30992 ден. 37999 ден.

На залиха

SKU: 188414 Категории: ,