• 193347
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Клипен компресор AGRINA 200L

Моќност: 2.2 kW (3 hp)
Запремнина: 200 l
Напон: 220V- Монофазен
Проток на воздух: 336 l/min
Притисок: 8 bar
Тежина: 115 kg
Производител: Агрина
Компресор со голем капацитет наменет за домашна и индустриска употреба. Располага со моќен мотор поврзан со двоклипна компресорска глава преку ремен. Oпремен е со тркала и U рачка за лесен транспорт.

Клуб Цена
36351 ден. 40390 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 193347 Категории: ,