• jhgfhfghh

Клима Inventor Prо. 18.000BTU PFI2VI-1

COOLING/HEATING EFFICIENCY: 11.570~19.960
ACTIVE CLASS: A++/A+++
SPACE COVERED: 36 sq.m.
IONIST: NAI
INTERIOR NOISE: 23/28/33/43 db
EXTERIOR NOISE: 65 db
FREON: R32
SEER: 7
SCOPE: 5.1
WIFI: YES
DEHYDRATION: NAI
GUARANTEE: 10 ETH
PIPING: 1/4-1/2

48390 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190307 Категорија: