• 201410
  • 201410-1
22% попуст
Заштеди со Клуб цена

Инвертер клима BEKO BEHPGE180/BEHPGE181

Моќност:5.3kW- 18000 btu
Енергетска класа на ладење:А++
Енергетска класа на греење:А+
Моќност ладење/греење: 5.3/4.2kw
Циркулација на воздух:800m³/h
Работна температура: -15/50°C
Два греачи на кондензатор и куќиште
7.0 (SEER)
4.0 (SCOP)
LCD дисплеј
Jet Cool
Jet Heat
Auto-Restart функција
Отстранување на влага: 1.8L/h
Автоматска контрола на температурата
Sleep Mode
Тајмер: до 24h
Wifi:HomeWhiz Connection
R32 еколошки фреон
Вклучен кит за монтажа
Ниво на бучава (Внатрешна единица): 56dBA

Клуб Цена
42998 ден. 54999 ден.

На залиха

SKU: 201410 Категории: ,