• 171
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Класично црево 30м 1/2″

Отвор на црево : ½ ‘’
Должина: 30 м
Притисок: 22 bar
Дијаметар: 13 mm

Клуб Цена
2354 ден. 2615 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181090 Категории: ,