• 195341
  • 195341 1
  • 195341 2
  • 195341 3
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ќебе микрофибер fabbygo 150x200cm

Димензии: 150x200cm
Состав: полиестер
Боја: зелена, крем, црна и светло виолетова

Клуб Цена
494 ден. 549 ден.

На залиха

SKU: 195341 Категории: , Ознаки: ,