• 194096

Кароке звучник VIVAX BS-801

Пренослив аудио звучник
Батерија: 4500mAh
Време на полнење 5-6 часа
Број на звучници: 4
Моќност на звучници: 80W
Напојување: 110-240V
Моќност RMS: 80W
Далечински управувач
Кабел за напојување
Безжичен микрофон
Опремен е со влез AUX
Аудио фреквентен опсег: 40Hz-18kHz
USB слот за репродукција и полнење
Променливо LED светло синхронизирано со ритамот
Димензии: 31х68х31cm

12499 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 194096 Категорија: