• 194094
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Звучник VIVAX VOX BS-700

Звучници: 70W
USB,AUX,FM/AM radio,Bluetooth,MIC
Батерија: 5000mAh
Дополнителна опрема:
далечински управувач
кабел за напојување
жичен микрофон
LED екран
TWS функција

Клуб Цена
8549 ден. 8999 ден.

На залиха

SKU: 194094 Категории: ,