• 194092
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Звучник VIVAX VOX BS-160

Димензии: 12,3×12.6×28.3cm
Батерија (mAh) 3600
Напојување 110-240V

Клуб Цена
3410 ден. 3590 ден.

На залиха

SKU: 194092 Категории: ,