• 185577
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта со педала Fabbygo Inox 5L

Капацитет:5L
Материјал:Алуминиум

Клуб Цена
468 ден. 520 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185577 Категории: , Ознака: