• 185583
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта fabbygo со педала Inox 20L

Капацитет:20L
Inox

Клуб Цена
1116 ден. 1240 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185583 Категории: , Ознака: