11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин fabbygo Lux со метален поклопец

Моќност – 10kw;
Гориво – Дрво, Јаглен
Искористеност:58%
Димен отвор – централен;
Димензии: 90x44x38cm

Клуб Цена
14290 ден. 15990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство