• 193643
36% попуст
Заштеди со Клуб цена

Калорифер fabbygo YL-8289

Моќност: 2000W
Волтажа: 220 – 240V 50/60W
Состав: метал, пластика, гума

Клуб Цена
699 ден. 1090 ден.

На залиха

SKU: 193643 Категории: , Ознаки: ,