• 183144
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Греалка fabbygo HOT-V1 2000W

Моќност:2000W
Напон:220-240V
2 брзини
Внетилатор

Клуб Цена
4761 ден. 5290 ден.

На залиха

SKU: 183144 Категории: , Ознака: