• 195961
19% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кафемат DLG KRUPS KP 340810

Моќност:1500W
Автоматско запирање на проток
Капацитет на резервоар за вода:0,8 L
Отстранлив резервоар за вода
Лесно за чистење
Индикатор за дозирање
Автоматско исклучување
LED индикатор
Притисок на пумпа 15 bar
XL функција (300ml)

Клуб Цена
7999 ден. 9899 ден.

На залиха

SKU: 195961 Категории: ,