• 179884
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кафемат Gorenje ESCM15DBK

Кафемат за еспресо
Димензии (ШxВxД): 27,4 x 30 x 27,2 cm

Клуб Цена
8067 ден. 9490 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179884 Категории: ,