• 158948
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хидромасажен панел ICSH 3014 WHITE

Димензии:23×140 cm
Материјал:PVC

Клуб Цена
10341 ден. 11490 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158948 Категории: ,