5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш параван ICS 115/80

Димензии:80x200cm
Дебелина на стакло:8 mm
Боја:црна

Клуб Цена
13052 ден. 13739 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169235 Категории: ,