3% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хидрофор Gardena 800W 3600/4

Моќност: 800 W
Максимален проток: 3600 l/h
Максимлен притисок: 4 bar
Максимална висина: 40 m
Максимална длабочина: 7 m
Максимална температура на водата: 35 °C
Капацитет на резервоар: 19 l

Клуб Цена
13575 ден. 13970 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство