5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Хидрофор 1.1KW

Моќност: 1100 W
Максимална висина: 45 m
Максимална длабочина: 8 m
Капацитет на боца: 20 L
Притисок: 3 bar
Максимален проток: 4600 l/h
Тежина: 15 kg

Клуб Цена
11699 ден. 12315 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство