5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ѓезве Пастел 335/6P

Материјал:емајл
Капацитет:0.7L

Клуб Цена
299 ден. 315 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 011328 Категории: ,