• 176913
35% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Стол fabbygo SC-097

Боја:Црна
Материјал: метал, текстил
Димензии: 45x58x81cm

Клуб Цена
1234 ден. 1899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176913 Категории: ,