• 195308
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo JH-2385W

Димензии на стол: 67x70x76cm
Димензии на двосед: 144x70x76cm
Димензии на маса: 98x48x40cm
Состав: Метал, пластика, тексти

Клуб Цена
35991 ден. 39990 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 195308 Категории: , Ознаки: ,