5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет Veranda

Материјал: Пластика
Димензии на маса: 60x45x40cm
Димензии на столица: 44×48х75cm
Боја: Бела

Клуб Цена
9490 ден. 9990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство