• 180508
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет Мадура (Црна)

Материјал: Пластика
Димензии на стол: 44х48х80cm
Димензија на маса:60x45x45cm

Клуб Цена
4221 ден. 4690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство