• 195310
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo JH-1008W

Димензии на стол: 58x61x82cm
Димензии на маса: Ø51x43cm
Состав: Метал, ратан, текстил

Клуб Цена
9990 ден. 11990 ден.

На залиха

SKU: 195310 Категории: , Ознаки: ,