• 24
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден маса fabbygo Sania

Димензии: 95x95x17cm
Материјал: Бамбус

Клуб Цена
10791 ден. 11990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176614 Категории: , Ознака: