• 193159
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фурна за вградување BEKO BBIE 12100 BD

SteamShine®
Енергетска класа:А
Капацитет на фурната:66L
6 Функции
Механички тајмер
Халогенско осветлување
Вентилатор + грил
Мал грил со вентилатор
Booster
Вкупна моќност: 2400W
Димензии:60х60х57cm

Клуб Цена
13000 ден. 14999 ден.

На залиха

SKU: 193159 Категории: ,