10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фурна BEKO BIM24300WS

Мултифункционална
Енергетска класа:А+
Капацитет на фурната:71L
8 програми
Дигитален тајмер
Вентилатор
3D Готвење
Soft closing door
Child Lock-заштита за деца
Димензии:60x60x57cm

Клуб Цена
21498 ден. 23999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161581 Категории: ,