• 183056
6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фрижидер Vivax VL-235 W

Ладилник со една врата
4 стаклени полици
1 фиока
Променлив смер на отварање на вратата
1 компресор
Нето капацитет: 230 l
Потрошувачка на енергија (kWh/24h): 0,63
Димензии: 55,0×55,0×142,0 cm
Енергетска класа: A+

Клуб Цена
16989 ден. 17999 ден.

На залиха

SKU: 183056 Категории: ,