• 195247
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фрижидер BEKO RSO46WEUN

Ниво на бучава: 35dB
Димензии: 50x47x44cm
Енергетска класа: F
Нето капацитет: 46L
Механичка контрола

Клуб Цена
7899 ден. 8799 ден.

На залиха

SKU: 195247 Категории: ,