• 195254
26% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фрижидер DAEWOO FKL288FWT1RS

Класа на енергија: F
Нето волумен: 288l (204+84l)
LED осветлување
Диспензер за вода
OptiCrisp Zone
Odor Free
Димензија: 540x1800x595mm

Клуб Цена
17499 ден. 23799 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 195254 Категории: ,