• 199901

Фритеза Теfal FR-333070

3L
Со Easy Pro, можете да готвите до 1,2 kg вкусен помфрит, исто како професионалец
Моќност:1200W

5199 ден.

Нема на залиха

SKU: 199901 Категорија: