• 193165
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Air Fryer TEFAL EY 505 D15

2 во 1 фритеза и грил
Моќност: 1400W
Капацитет на садот: 4.5L
LCD екран
Тајмер
Термостат
Материјал: нерѓосувачки челик
8 автоматски програми

Клуб Цена
11999 ден. 11999 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 193165 Категории: ,