• 193164
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фритеза TEFAL EY 130815

Модел: Tefal EY 130815
Многу компактна фритеза на топол воздух
Заштедува до 50% повеќе енергија во споредба со традиционалната рерна
Капацитет 3,5L / 1 kg храна – за 4 порции
Здрава подготовка и крцкави резултати со малку или без масло
Прецизни поставки и тајмер – до 200°C и 60 минути
Скара, пржете, печете – помфрит, скара, грицки, пилешко, риба или колачи
Патентирана корпа за храна со отстранлива решетка за пржење на секаков вид храна и полесно одржување
Деловите се безбедни за миење во машина за садови

Клуб Цена
8990 ден. 9899 ден.

На залиха

SKU: 193164 Категории: ,