• 252
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фритеза на топол воздух Gorenje AF1409DB

Фритеза на топол воздух
Моќност:1400W
Контрола на времето на готвење
Прецизно време со звучен сигнал
Нелеплива површина

Клуб Цена
6990 ден. 7690 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 177473 Категории: ,