• zxczxc

Фритеза FUEGO WJ-800 A

Моќност:2000W
Капацитет за масло 3L
Прилагодлива контрола на температурата
220-240V ~ 50 / 60H

1899 ден.

Нема на залиха

SKU: 200454 Категорија: