5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фритеза FUEGO WJ-800 A

Моќност:2000W
Капацитет за масло 3L
Прилагодлива контрола на температурата
220-240V ~ 50 / 60H

Клуб Цена
1804 ден. 1899 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200454 Категории: ,