• 180868
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фотељи Двосед Sicilia со перници

Материјал: Пластика
Димензии: 79x74x57cm
*Фотељи кои можат да се преобразат во двосед брзо и лесно!

Клуб Цена
8631 ден. 9590 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180868 Категории: ,