• 192660
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фигаро ROWENTA CF321LF0

Моќност: 43 – 47 W
Плочки обложени со керамички турмалин
Ладниот врв го прави користењето безбедно и лесно
Температура до 200°C
Се загрева за само 60 секунди
Индикатор за загревање
Кабел кој се врти 360°
Должина на кабелот: 1,8 м

Клуб Цена
1898 ден. 2099 ден.

На залиха

SKU: 192660 Категории: ,