15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен ROWENTA CV 5930 F0

Исклучително професионални резултати
Моќност : 2100 W
Можност за прилагодување на брзината

Клуб Цена
2354 ден. 2769 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182714 Категории: ,