• 516.3832_739e7469-fc88-44c0-ab21-de558952aac7
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен FUEGO BY-516

220-240V ~ 50 / 60Hz, 1400W
2 Поставки за брзина и топлина
Глава за закачување
Со инјектиран концентратор
Со отстранлив филтер

Клуб Цена
799 ден. 799 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 200462 Категории: ,