• dfsdffdgv
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен за коса HB-20BL

850W
3 поставувања на температурата
2 брзини

Клуб Цена
404 ден. 449 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175724 Категории: ,