• 182330
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен тример за жива ограда 420W

Mоќност: 420W
Должина на сечилото: 60cm
Максимална дебелина за сечење на гранката: 25mm
Тежина: 2.25kg

Клуб Цена
3990 ден. 4990 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 182330 Категории: ,