• 199
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен тример Becker 250W

Моќност: 250 W
Напон: 220 V / 50 Hz-монофазен
Ширина на косење: 220 mm
Број на вртежи: 12.500 rpm
Teжина: 1.3 kg

Електричен тример наменет за одржување на рабовите и недостапните места во дворот/градината.

Клуб Цена
1349 ден. 1499 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182402 Категории: ,