• 183163
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Елек. тревокосачка Агрина 3212i/1200W

Моќност на моторот: 1200 W
Број на вртежи: 2850 rpm
Напон: 230-240 V, 50 Hz- Монофазен
Ширина на косење: 32 cm
Висина на косење: 3 степени ( 25/40/55) mm
Капацитет на колектор: 35 l

Клуб Цена
4949 ден. 5499 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183163 Категории: ,